Crisps by type
Puffs, rings and shapes
75 crisps from 17 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
75Crisps here
17Makers
Native Native Vegan Prawn Crackers, 60g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Well & Truly Well and Truly Crunchies Smokey Bacon Baked Corn Snacks, 100g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.00 per 100g
Add to basket
Well & Truly Well and Truly Crunchies Really Cheesy Baked Corn Snacks, 100g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.00 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Maple Bacon Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Extra Cheesy Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite and Cheese Puffs, 6 x 16.5g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.23 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Salt and Vinegar Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Cheese and Onion Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 12 x 22g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.52 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 12 x 16g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 12 x 18g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Bugles Southern Style BBQ Snacks, 110g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 36g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.56 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 34g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.88 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 6 x 16.5g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.03 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 120g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Sweet and Spicy Snacks, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Cheesy Snacks, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 12 x 16.5g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.02 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion Snacks, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Sweet and Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Sweet and Spicy Snacks, 6 x 16g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Ready Salted Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs, 120g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.83 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Meaty Corn Puffs, 115g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.96 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Red Leicester Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Twisted Sweet and Spicy Snacks, 120g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.33 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Cheese Puffs, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 20 x 16.5g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 20 x 16g
Original price was: £7.00.£5.60Current price is: £5.60.£1.75 per 100g
Add to basket







































