Crisp flavours
Herby and deli
13 crisps from 8 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
13Crisps here
8Makers
Popchips Popchips Sour Cream and Onion Crisps, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Minis Sour Cream and Onion Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Chip Shop Curry Sauce Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Atlas Mountains Wild Thyme and Rosemary Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Chippies Curry Potato Sticks, 100g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.20 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Mango and Red Chilli Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sour Cream and Cracked Black Pepper Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Lime and Coriander Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket












