Crisp maker
Pringles
15 crisps from Pringles. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
15Crisps
10Shelves
The crisps
Pringles crisps.
Pringles Cheese and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Hot Kickin' Sour Cream Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Hot Sweet Chilli Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Minis Original Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Pringles Minis Sour Cream and Onion Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Pringles Original Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Original Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Pringles Paprika Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Prawn Cocktail Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Salt and Vinegar Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Smokey Bacon Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket














