Crisps by type
Tortilla chips
24 crisps from 8 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
24Crisps here
8Makers
Old El Paso Old El Paso Tortilla Nachips Original, 185g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.62 per 100g
Add to basket
Blanco Niño Blanco Niño Creamy Jalapeño Tortilla Chips, 170g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.35 per 100g
Add to basket
Blanco Niño Blanco Niño Smoky Chipotle Tortilla Chips, 170g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.35 per 100g
Add to basket
Blanco Niño Blanco Niño White Corn Tortilla Chips with Celestun Salt, 170g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.35 per 100g
Add to basket
Eat Real Eat Real Sea Salt Multiseed Tortillas, 160g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.25 per 100g
Add to basket
Gran Luchito Gran Luchito Mexican Lightly Salted Tortilla Chips, 170g
Original price was: £4.75.£3.80Current price is: £3.80.£2.24 per 100g
Add to basket
Capsicana Capsicana Lightly Salted Tortilla Chips, 170g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£1.88 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Black Pepper Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Mature Cheddar and Red Onion Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Manomasa Manomasa Chipotle and Lime Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Variety Tortilla Chips, 12 x 30g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.22 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Sizzling Beef Taco Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos BBQ Sweet Tang Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Extra Flamin Hot Tortilla Chips, 163g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.09 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket























