Crisp maker
Kettle
16 crisps from Kettle. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
16Crisps
10Shelves
The crisps
Kettle crisps.
Kettle Brie and Caramelised Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Honey Dijon Mustard Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Krinkle Aberdeen Angus Ribeye Steak and Peppercorn Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Krinkle Lightly Salted Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Krinkle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Krinkle Sweet Chilli and Sour Cream Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Lightly Salted Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Lightly Salted Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Kettle Mature Cheddar and Red Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Mature Cheddar and Red Onion Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Kettle Sea Salt and Black Pepper Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Sea Salt and Crushed Black Peppercorns Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket















