Crisps by type
Hand cooked crisps
29 crisps from 4 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
29Crisps here
4Makers
Tyrrells Tyrrells Furrows Sea Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Furrows Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Smoked Paprika Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Cheddar Cheese and Chive Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sweet Chilli and Red Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Cider Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Lightly Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Lightly Sea Salted Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Strong Cheese and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Roast Ox Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Burts Burts Devon Roast Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Burts Burts Lightly Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Lightly Salted Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sweet Chilli and Sour Cream Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Lightly Salted Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Aberdeen Angus Ribeye Steak and Peppercorn Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Brie and Caramelised Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Crushed Black Peppercorns Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Lightly Salted Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Black Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Furrows Beef Brisket and Black Peppercorn Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Roasted Chicken and Sage Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Truffle and Sea Salt Crisps, 135g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.67 per 100g
Add to basket




























