Crisp flavours
Meaty
40 crisps from 18 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
40Crisps here
18Makers
Well & Truly Well and Truly Crunchies Smokey Bacon Baked Corn Snacks, 100g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.00 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Smokey Bacon Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Roast Ox Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Burts Burts Devon Roast Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Trealy Farm Chorizo Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Aberdeen Angus Ribeye Steak and Peppercorn Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Maple Bacon Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Beefy Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Meaty Crisps, 16 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.20 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Beef and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 120g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max KFC Original Chicken Ridged Crisps, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Sizzling Beef Taco Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Meaty Corn Puffs, 115g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.96 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Slow Roasted Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 50g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Smoky Bacon Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Roasted Chicken and Thyme Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Chargrilled Steak Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Smoky Bacon Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Furrows Beef Brisket and Black Peppercorn Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Roasted Chicken and Sage Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Roysters Roysters T-Bone Steak Bubbled Chips, 6 x 21g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.90 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops BBQ Beef Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Space Raiders Space Raiders Beef Snacks, 6 x 13g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.82 per 100g
Add to basket
Wheat Crunchies Wheat Crunchies Crispy Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket







































