Crisp flavours
Tangy and umami
14 crisps from 7 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
14Crisps here
7Makers
Torres Torres Black Truffle Crisps, 125g
Original price was: £8.50.£6.80Current price is: £6.80.£5.44 per 100g
Add to basket
Graze Graze Marmite Veg Crunch, 100g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.40 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion Snacks, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sun Dried Tomato and Basil Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Heinz Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket













