Crisp flavours
Variety packs
22 crisps from 8 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
22Crisps here
8Makers
Eat Real Eat Real Mixed Variety Crisps, 5 x 19.6g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.47 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Meaty Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.33 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Variety Crisps, 16 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.20 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 12 x 22g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.52 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 12 x 18g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Variety Tortilla Chips, 12 x 30g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.22 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 20 x 18g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Variety Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Variety Snacks, 12 x 20g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.67 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.60 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket





















