Crisp flavours
Cheese and onion
26 crisps from 13 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
26Crisps here
13Makers
Tyrrells Tyrrells Cheddar Cheese and Chive Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Cheese and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Mature Cheddar and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Strong Cheese and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Wyke Cheddar and Onion Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Mature Cheddar and Red Onion Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Brie and Caramelised Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Cream Cheese and Chives Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Cheese and Onion Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 200g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted and Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Cheddar and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Cheese and Onion Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Cheese and Onion Baked Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Mature Cheddar and Red Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket

























