Crisp packs
Big multipacks
25 crisps from 8 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
25Crisps here
8Makers
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Meaty Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.33 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Meaty Crisps, 16 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.20 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Variety Crisps, 16 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.20 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 12 x 22g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.52 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 12 x 16g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 12 x 18g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 12 x 16.5g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.02 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted and Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Variety Tortilla Chips, 12 x 30g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.22 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 20 x 16.5g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 20 x 16g
Original price was: £7.00.£5.60Current price is: £5.60.£1.75 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 20 x 18g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Variety Snacks, 12 x 20g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 12 x 13g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.56 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.60 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
























