Crisp packs
Multipacks
102 crisps from 24 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
102Crisps here
24Makers
Eat Real Eat Real Mixed Variety Crisps, 5 x 19.6g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.47 per 100g
Add to basket
Eat Real Eat Real Salted Lentil Chips, 5 x 18g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.78 per 100g
Add to basket
Hippeas Hippeas Salt and Vinegar Vibes Chickpea Puff Snacks, 5 x 15g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Proper Proper Prawn Cocktail Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Proper Sea Salt Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Proper Salt and Vinegar Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Proper Barbecue Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Minis Sour Cream and Onion Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Minis Original Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Lightly Salted Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Maple Bacon Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Extra Cheesy Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Cream Cheese and Chives Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Beefy Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Sea Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Beef and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite and Cheese Puffs, 6 x 16.5g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.23 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Salt and Vinegar Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Cheese and Onion Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Shake Crisps, 6 x 24g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sour Cream and Cracked Black Pepper Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 6 x 16.5g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.03 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Sweet and Spicy Snacks, 6 x 16g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.33 per 100g
Add to basket







































