Crisp flavours
Sweet and savoury
32 crisps from 12 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
32Crisps here
12Makers
Schär Schär Gluten Free BBQ Curvies, 170g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£2.59 per 100g
Add to basket
Eat Real Eat Real Veggie Straws with a Sweet Barbecue Glaze, 110g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.73 per 100g
Add to basket
Love Corn Love Corn Sweet and Salty Roasted Corn, 115g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.61 per 100g
Add to basket
Love Corn Love Corn Smoked BBQ Roasted Corn, 115g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.61 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Barbeque Crisps, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Proper Barbecue Lentil Chips, 31g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.10 per 100g
Add to basket
Proper Proper Barbecue Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Proper Barbecue Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Smoked Paprika Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sweet Chilli and Red Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Sweet Chilli Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Paprika Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Blazin BBQ Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sweet Chilli and Sour Cream Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 28g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.86 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Bugles Southern Style BBQ Snacks, 110g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Wavy Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers BBQ Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos BBQ Sweet Tang Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 5 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Barbeque Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket































