Crisps by type
Savoury baked snacks
21 crisps from 4 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
21Crisps here
4Makers
Cheez-It Cheez-It Cheese and Smokey Bacon Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Cheese and Chilli Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Double Cheese Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 200g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Cracker Crisps Sea Salt and Balsamic Vinegar, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Cracker Crisps Sour Cream and Chive, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Treeselets Baked Snacks, 280g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.21 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 260g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.31 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.46 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Cheese and Onion Baked Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Mini Snack Sticks, 200g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.70 per 100g
Add to basket




















