Crisps by type
Puffs, rings and shapes
75 crisps from 17 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
75Crisps here
17Makers
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Variety Snacks, 12 x 20g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Skips Skips Salt and Vinegar Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 105g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.29 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.85 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 90g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.67 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Tangy 'n' Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Smoky Bacon Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Cheese Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.85 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 6 Pack
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket
Roysters Roysters T-Bone Steak Bubbled Chips, 6 x 21g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.90 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 35g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.71 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salted Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops BBQ Beef Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Space Raiders Space Raiders Beef Snacks, 6 x 13g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.82 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Rib 'n' Saucy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Wheat Crunchies Wheat Crunchies Crispy Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 12 x 13g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.56 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£3.59 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Discos Discos Variety Crisps, 6 x 25.5g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket
KP KP Cheese Footballs, 142g
Original price was: £4.75.£3.80Current price is: £3.80.£2.68 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 6 x 13.1g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.05 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Cheese and Onion Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket


































