Crisp flavours
Cheesy
38 crisps from 14 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
38Crisps here
14Makers
The Curators The Curators Tangy Cheese Protein Chips, 85g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.00 per 100g
Add to basket
Well & Truly Well and Truly Crunchies Really Cheesy Baked Corn Snacks, 100g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.00 per 100g
Add to basket
Proper Proper All the Cheese Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Cheese and Smokey Bacon Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Cheese and Chilli Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Double Cheese Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Extra Cheesy Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite and Cheese Puffs, 6 x 16.5g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.23 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 12 x 16g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 36g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.56 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 34g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.88 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 6 x 16.5g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.03 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Cheesy Snacks, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 12 x 16.5g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.02 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs, 120g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.83 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Red Leicester Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Cheese Puffs, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Mature Cheddar and Chilli Chutney Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 20 x 16.5g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 20 x 16g
Original price was: £7.00.£5.60Current price is: £5.60.£1.75 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Strong Jalapeño and Cheese Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Tangy 'n' Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Cheese Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.85 per 100g
Add to basket
KP KP Cheese Footballs, 142g
Original price was: £4.75.£3.80Current price is: £3.80.£2.68 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 260g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.31 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket





































