Crisp packs
Tubes and caddies
20 crisps from 5 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
20Crisps here
5Makers
Schär Schär Gluten Free Original Curvies, 170g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£2.59 per 100g
Add to basket
Schär Schär Gluten Free BBQ Curvies, 170g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£2.59 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Cheese and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Prawn Cocktail Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Original Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Sweet Chilli Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Kickin' Sour Cream Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Smokey Bacon Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Paprika Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Salt and Vinegar Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Original Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 200g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.00 per 100g
Add to basket
KP KP Cheese Footballs, 142g
Original price was: £4.75.£3.80Current price is: £3.80.£2.68 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Treeselets Baked Snacks, 280g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.21 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 260g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.31 per 100g
Add to basket



















