Crisp flavours
Prawn cocktail and seafood
12 crisps from 6 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
12Crisps here
6Makers
Native Native Vegan Prawn Crackers, 60g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Proper Proper Prawn Cocktail Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Proper Prawn Cocktail Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Prawn Cocktail Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 90g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.67 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 35g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.71 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 6 x 13.1g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.05 per 100g
Add to basket











