Crisp maker
Walkers
96 crisps from Walkers. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
96Crisps
10Shelves
The crisps
Walkers crisps.
Sunbites Lightly Salted Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Sunbites Lightly Salted Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Sunbites Sour Cream and Cracked Black Pepper Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 28g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.86 per 100g
Add to basket
Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Walkers BBQ Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Bugles Southern Style BBQ Snacks, 110g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Cheese and Onion Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Cheese and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Classic Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Classic Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers French Fries Ready Salted Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Walkers French Fries Variety Snacks, 12 x 18g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers French Fries Variety Snacks, 20 x 18g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers French Fries Variety Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Walkers Heinz Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Hot Honey Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Lightly Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Lightly Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Max KFC Original Chicken Ridged Crisps, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 50g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.40 per 100g
Add to basket
Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Max Strong Jalapeño and Cheese Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Meaty Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Meaty Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion Snacks, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Monster Munch Variety Snacks, 12 x 20g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Slow Roasted Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Sun Dried Tomato and Basil Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Oven Baked Variety Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Prawn Cocktail Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Quavers Cheese Snacks, 12 x 16g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Quavers Cheese Snacks, 20 x 16g
Original price was: £7.00.£5.60Current price is: £5.60.£1.75 per 100g
Add to basket
Walkers Quavers Cheese Snacks, 34g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.88 per 100g
Add to basket
Walkers Quavers Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Walkers Quavers Red Leicester Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Walkers Ready Salted and Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Ready Salted Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Ready Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Ready Salted Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Ready Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Roast Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Roast Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Salt and Shake Crisps, 6 x 24g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Salt and Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Balsamic Vinegar and Caramelised Onion Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Lime and Coriander Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Mango and Red Chilli Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Mature Cheddar and Chilli Chutney Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Roasted Chicken and Thyme Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 5 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.40 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Wavy Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Smoky Bacon Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Squares Variety Snacks, 12 x 22g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.52 per 100g
Add to basket
Walkers Squares Variety Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs, 120g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.83 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Crunchy Really Cheesy Snacks, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Crunchy Really Meaty Corn Puffs, 115g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.96 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Crunchy Sweet and Spicy Snacks, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Giants Sweet and Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 12 x 16.5g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.02 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 20 x 16.5g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 36g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.56 per 100g
Add to basket































































































