Crisp packs
Single bags
38 crisps from 11 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
38Crisps here
11Makers
Proper Proper Sea Salt Lentil Chips, 31g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.10 per 100g
Add to basket
Proper Proper Barbecue Lentil Chips, 31g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.10 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Lightly Sea Salted Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 28g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.86 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 36g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.56 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 34g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.88 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 50g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Hot 'n' Spicy Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Cheddar and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 35g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.71 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salted Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops BBQ Beef Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket





































