Crisp flavours
Salt and vinegar
34 crisps from 16 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
34Crisps here
16Makers
Love Corn Love Corn Salt and Vinegar Roasted Corn, 115g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.78 per 100g
Add to basket
Hippeas Hippeas Salt and Vinegar Vibes Chickpea Puff Snacks, 5 x 15g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Sea Salt and Vinegar Crisps, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Proper Salt and Vinegar Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Proper Salt and Vinegar Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Furrows Sea Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Cider Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Salt and Vinegar Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Sea Salt and Vinegar Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Burrow Hill Cider Vinegar and Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Salt and Vinegar Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Chippies Salt and Vinegar Potato Sticks, 100g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.20 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Balsamic Vinegar and Caramelised Onion Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Skips Skips Salt and Vinegar Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 105g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.29 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 6 Pack
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket

































