Crisp packs
Crisp packs
310 crisps from 45 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
310Crisps here
45Makers
Golden Wonder Golden Wonder Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 200g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 12 x 22g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.52 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 12 x 16g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Variety Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Mango and Red Chilli Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Balsamic Vinegar and Caramelised Onion Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 37.5g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Shake Crisps, 6 x 24g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.08 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 28g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.86 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 12 x 18g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Bugles Southern Style BBQ Snacks, 110g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 36g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.56 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 34g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.88 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sour Cream and Cracked Black Pepper Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Lime and Coriander Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 6 x 16.5g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.03 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 120g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Sweet and Spicy Snacks, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Cheesy Snacks, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 12 x 16.5g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.02 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Squares Salt and Vinegar Snacks, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion Snacks, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Sweet and Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Sweet and Spicy Snacks, 6 x 16g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.33 per 100g
Add to basket







































