Crisp packs
Multipacks
102 crisps from 24 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
102Crisps here
24Makers
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Lightly Salted Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Hot Honey Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Smoky Bacon Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers BBQ Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Red Leicester Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Heinz Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 5 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.40 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Cheese Puffs, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Variety Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Yellow Mustard Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Hot Kick Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Skips Skips Salt and Vinegar Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Chargrilled Steak Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Smoky Bacon Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Cheese Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.85 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 6 Pack
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket
Roysters Roysters T-Bone Steak Bubbled Chips, 6 x 21g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.90 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Space Raiders Space Raiders Beef Snacks, 6 x 13g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.82 per 100g
Add to basket







































