Crisp packs
Multipacks
102 crisps from 24 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
102Crisps here
24Makers
Nik Naks Nik Naks Rib 'n' Saucy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Wheat Crunchies Wheat Crunchies Crispy Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£3.59 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Discos Discos Variety Crisps, 6 x 25.5g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 6 x 13.1g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.05 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Cheese and Onion Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops BBQ Beef Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.46 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Cheese and Onion Baked Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket





















