Crisps by type
Every crisp, on one shelf.
310 crisps from 45 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
310Crisps here
45Makers
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Tangy 'n' Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Chargrilled Steak Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Smoky Bacon Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Hot 'n' Spicy Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Furrows Beef Brisket and Black Peppercorn Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Roasted Chicken and Sage Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Cheese Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.85 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Truffle and Sea Salt Crisps, 135g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.67 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 6 Pack
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket
Roysters Roysters T-Bone Steak Bubbled Chips, 6 x 21g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.90 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Cheddar and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 35g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.71 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salted Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops BBQ Beef Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Space Raiders Space Raiders Beef Snacks, 6 x 13g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.82 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Sour Cream and Onion Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Barbeque Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Rib 'n' Saucy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Wheat Crunchies Wheat Crunchies Crispy Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 12 x 13g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.56 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£3.59 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.60 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Discos Discos Variety Crisps, 6 x 25.5g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.57 per 100g
Add to basket







































