Crisps by type
Every crisp, on one shelf.
310 crisps from 45 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
310Crisps here
45Makers
Hula Hoops Hula Hoops Variety Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Cheese and Onion Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops BBQ Beef Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Cracker Crisps Sea Salt and Balsamic Vinegar, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Cracker Crisps Sour Cream and Chive, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Treeselets Baked Snacks, 280g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.21 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 260g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.31 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.46 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Cheese and Onion Baked Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Mini Snack Sticks, 200g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.70 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Nairn's Nairn's Gluten Free Mini Cheese Bakes, 45g
Original price was: £2.25.£1.80Current price is: £1.80.£4.00 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Texas BBQ Sauce Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Honey Dijon Mustard Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Mature Cheddar and Red Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Prawn Cocktail Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket





























