Crisp flavours
Crisp flavours
307 crisps from 44 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
307Crisps here
44Makers
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Wavy Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max KFC Original Chicken Ridged Crisps, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Variety Tortilla Chips, 12 x 30g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.22 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Lightly Salted Wholegrain Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Sizzling Beef Taco Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Meaty Corn Puffs, 115g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.96 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Slow Roasted Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sun Dried Tomato and Basil Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Hot Honey Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 50g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Smoky Bacon Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers BBQ Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Red Leicester Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Twisted Sweet and Spicy Snacks, 120g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Roasted Chicken and Thyme Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Lightly Salted Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket







































