Crisp packs
Sharing bags
125 crisps from 33 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
125Crisps here
33Makers
Walkers Walkers Monster Munch Giants Pickled Onion Snacks, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Sweet and Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs, 120g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.83 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Wavy Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max KFC Original Chicken Ridged Crisps, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Sizzling Beef Taco Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Sweet Chilli Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Crunchy Really Meaty Corn Puffs, 115g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.96 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Slow Roasted Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sun Dried Tomato and Basil Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Twisted Sweet and Spicy Snacks, 120g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.33 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Roasted Chicken and Thyme Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Sunbites Lightly Salted Wholegrain Crisps, 95g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.74 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos BBQ Sweet Tang Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Extra Flamin Hot Tortilla Chips, 163g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.09 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Mature Cheddar and Chilli Chutney Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Strong Jalapeño and Cheese Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Black Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 105g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.29 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.85 per 100g
Add to basket
Skips Skips Prawn Cocktail Snacks, 90g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.67 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Tangy 'n' Cheesy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Twisters Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.62 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Furrows Beef Brisket and Black Peppercorn Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Roasted Chicken and Sage Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Truffle and Sea Salt Crisps, 135g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.67 per 100g
Add to basket







































