Crisp packs
Sharing bags
125 crisps from 33 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
125Crisps here
33Makers
Cheez-It Cheez-It Double Cheese Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Blazin BBQ Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Chip Shop Curry Sauce Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Lightly Sea Salted Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Mature Cheddar and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Sea Salt and Vinegar Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Sea Salt Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Strong Cheese and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Roast Ox Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Burts Burts Devon Roast Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Burts Burts Lightly Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Atlas Mountains Wild Thyme and Rosemary Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Trealy Farm Chorizo Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Burrow Hill Cider Vinegar and Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Wyke Cheddar and Onion Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Anglesey Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Kingston's Kingston's Salted Cassava Chips, 80g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.75 per 100g
Add to basket
Kingston's Kingston's Spicy Cassava Chips, 80g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.75 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Lightly Salted Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sweet Chilli and Sour Cream Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Lightly Salted Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Aberdeen Angus Ribeye Steak and Peppercorn Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Black Pepper Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Mature Cheddar and Red Onion Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Brie and Caramelised Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Crushed Black Peppercorns Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Manomasa Manomasa Chipotle and Lime Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Chippies Curry Potato Sticks, 100g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.20 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Chippies Salt and Vinegar Potato Sticks, 100g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.20 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Mango and Red Chilli Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Balsamic Vinegar and Caramelised Onion Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Bugles Southern Style BBQ Snacks, 110g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Lime and Coriander Chutney Poppadoms, 82.5g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£4.12 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 120g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£1.67 per 100g
Add to basket







































