Crisp packs
Sharing bags
125 crisps from 33 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
125Crisps here
33Makers
Mini Cheddars Mini Cheddars Cheeselets Intensely Cheesy Snacks, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Jacob's Jacob's Twiglets Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Honey Dijon Mustard Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket




