Crisps by type
Potato crisps
111 crisps from 10 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
111Crisps here
10Makers
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 37.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted and Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Wavy Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max KFC Original Chicken Ridged Crisps, 140g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.14 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lightly Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Slow Roasted Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sun Dried Tomato and Basil Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Hot Honey Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 50g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 50g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 6 x 27g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£1.85 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Punchy Paprika Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Smoky Bacon Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers BBQ Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£4.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Roasted Chicken and Thyme Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Roast Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Heinz Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 5 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket







































