Crisps by type
Potato crisps
111 crisps from 10 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
111Crisps here
10Makers
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Strong Jalapeño and Cheese Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Variety Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Yellow Mustard Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Hot Kick Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Chargrilled Steak Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Hot 'n' Spicy Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Cheddar and Onion Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Thai Sweet Chicken Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Sour Cream and Onion Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Popchips Popchips Barbeque Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.60 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Flame Grilled Steak Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Salt and Malt Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Classic Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 14 x 25g
Original price was: £5.50.£4.40Current price is: £4.40.£1.26 per 100g
Add to basket






























