Crisp flavours
Crisp flavours
307 crisps from 44 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
307Crisps here
44Makers
Tyrrells Tyrrells Furrows Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Smoked Paprika Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Cheddar Cheese and Chive Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sweet Chilli and Red Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Cider Vinegar Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Lightly Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Lightly Sea Salted Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Graze Graze Marmite Veg Crunch, 100g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.40 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Cheese and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Prawn Cocktail Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Minis Sour Cream and Onion Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Minis Original Crisps, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Original Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Cheese and Smokey Bacon Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Sweet Chilli Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Cheese and Chilli Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Cheez-It Cheez-It Double Cheese Thin and Crispy Baked Snacks, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Hot Kickin' Sour Cream Crisps, 160g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.13 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Smokey Bacon Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Paprika Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Salt and Vinegar Crisps, 165g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.06 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Sour Cream and Onion Crisps, 40g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£5.50 per 100g
Add to basket
Pringles Pringles Original Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Blazin BBQ Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Chip Shop Curry Sauce Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Lightly Sea Salted Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Mature Cheddar and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Sea Salt and Vinegar Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Taylors Taylors Sea Salt Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Strong Cheese and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Real Real Handcooked Roast Ox Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Burts Burts Devon Roast Beef Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Burts Burts Lightly Sea Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Atlas Mountains Wild Thyme and Rosemary Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Trealy Farm Chorizo Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Burrow Hill Cider Vinegar and Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket







































