The crisp shop
Every crisp, on one shelf.
310 crisps from 45 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
310Crisps here
45Makers
Walkers Walkers Lea and Perrins Worcester Sauce Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Heinz Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos BBQ Sweet Tang Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 5 x 25g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.40 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 40g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£5.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Smiths Smiths Frazzles Bacon Snacks, 6 x 20g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£1.83 per 100g
Add to basket
Cheetos Cheetos Cheese Puffs, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Extra Flamin Hot Tortilla Chips, 163g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.09 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Sensations Mature Cheddar and Chilli Chutney Crisps, 150g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.27 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Classic Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Meaty Variety Crisps, 20 x 25g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£1.44 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks, 20 x 16.5g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.18 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 20 x 16g
Original price was: £7.00.£5.60Current price is: £5.60.£1.75 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 20 x 18g
Original price was: £9.00.£7.20Current price is: £7.20.£2.00 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Max Strong Jalapeño and Cheese Crisps, 140g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.43 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Variety Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Salt and Vinegar Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Prawn Cocktail Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Cheese and Onion Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Quavers Cheese Snacks, 6 x 16g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.13 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.50 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Monster Munch Variety Snacks, 12 x 20g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.67 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Cheese and Onion Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Black Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Yellow Mustard Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
McCoy's McCoy's Hot Kick Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Skips Skips Salt and Vinegar Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£3.08 per 100g
Add to basket
Discos Discos Salt and Vinegar Crisps, 105g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£2.29 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.85 per 100g
Add to basket







































