Crisps by type
Every crisp, on one shelf.
310 crisps from 45 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
310Crisps here
45Makers
Pipers Pipers Wyke Cheddar and Onion Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Pipers Anglesey Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Kingston's Kingston's Salted Cassava Chips, 80g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.75 per 100g
Add to basket
Kingston's Kingston's Spicy Cassava Chips, 80g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.75 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Lightly Salted Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sweet Chilli and Sour Cream Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Lightly Salted Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Krinkle Aberdeen Angus Ribeye Steak and Peppercorn Ridged Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Black Pepper Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Mature Cheddar and Red Onion Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sweet Chilli and Sour Cream Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.57 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Brie and Caramelised Onion Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Sea Salt and Crushed Black Peppercorns Potato Chips, 130g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.77 per 100g
Add to basket
Manomasa Manomasa Chipotle and Lime Tortilla Chips, 140g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Kettle Kettle Lightly Salted Potato Chips, 5 x 25g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.88 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Maple Bacon Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Meaty Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.33 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Extra Cheesy Waffle Bites, 6 x 16g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.29 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Cream Cheese and Chives Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Beefy Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Seabrook Crinkle Cut Sea Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers French Fries Variety Snacks, 6 x 18g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.78 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Meaty Crisps, 16 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.20 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Variety Crisps, 16 x 25g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.20 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Beef and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite and Cheese Puffs, 6 x 16.5g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.23 per 100g
Add to basket
Marmite Marmite Crisps, 6 x 25g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.13 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Salt and Vinegar Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Ringos Cheese and Onion Crisps, 6 x 12.5g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.93 per 100g
Add to basket
Golden Wonder Golden Wonder Chippies Curry Potato Sticks, 100g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£2.20 per 100g
Add to basket







































