Crisp flavours
Ready salted and sea salt
52 crisps from 20 makers. Every bag shows its price per 100g, so a sharing bag and a multipack compare fairly.
52Crisps here
20Makers
Doritos Doritos Cool Original Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Oven Baked Sea Salt Crisps, 6 x 22g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.27 per 100g
Add to basket
Walkers Walkers Ready Salted Crisps, 150g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Sea Salt and Black Pepper Crisps, 150g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.40 per 100g
Add to basket
Tyrrells Tyrrells Truffle and Sea Salt Crisps, 135g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.67 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Big Hoops Salted Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 12 x 13g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.56 per 100g
Add to basket
Pom-Bear Pom-Bear Original Snacks, 6 x 13g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£3.59 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Hula Hoops Original Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket











