Crisp maker
Doritos
13 crisps from Doritos. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
13Crisps
10Shelves
The crisps
Doritos crisps.
Doritos BBQ Sweet Tang Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Cool Original Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Cool Original Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket
Doritos Cool Original Tortilla Chips, 5 x 30g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Doritos Extra Flamin Hot Tortilla Chips, 163g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£2.09 per 100g
Add to basket
Doritos Sizzling Beef Taco Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 180g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.89 per 100g
Add to basket
Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips, 44g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.55 per 100g
Add to basket












