Crisp maker
Hula Hoops
11 crisps from Hula Hoops. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
11Crisps
9Shelves
The crisps
Hula Hoops crisps.
Hula Hoops BBQ Beef Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Big Hoops BBQ Beef Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Big Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Big Hoops Salted Potato Rings, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Cheese and Onion Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Original Potato Rings, 12 x 24g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.67 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Original Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Salt and Vinegar Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket
Hula Hoops Smoky Bacon Potato Rings, 6 x 24g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£2.22 per 100g
Add to basket










