Crisp maker
Proper
12 crisps from Proper. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
12Crisps
10Shelves
The crisps
Proper crisps.
Proper All the Cheese Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Barbecue Lentil Chips, 31g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.10 per 100g
Add to basket
Proper Barbecue Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Barbecue Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Hot Sauce House Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Prawn Cocktail Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Prawn Cocktail Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Salt and Vinegar Lentil Chips, 5 x 14g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£4.29 per 100g
Add to basket
Proper Salt and Vinegar Lentil Chips, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Proper Sea Salt Lentil Chips, 31g
Original price was: £2.75.£2.20Current price is: £2.20.£7.10 per 100g
Add to basket











