Crisp maker
Nik Naks
6 crisps from Nik Naks. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
6Crisps
7Shelves
The crisps
Nik Naks crisps.
Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 130g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.85 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Nik Naks Nice 'n' Spicy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket
Nik Naks Rib 'n' Saucy Snacks, 6 x 20g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£2.17 per 100g
Add to basket





