Crisp maker
Seabrook
11 crisps from Seabrook. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
11Crisps
10Shelves
The crisps
Seabrook crisps.
Seabrook Crinkle Cut Beefy Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Cheese and Onion Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Cream Cheese and Chives Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Meaty Variety Crisps, 12 x 25g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£1.33 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Prawn Cocktail Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Salt and Vinegar Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Sea Salted Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Tomato Ketchup Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket
Seabrook Crinkle Cut Variety Crisps, 6 x 25g
Original price was: £3.00.£2.40Current price is: £2.40.£1.60 per 100g
Add to basket










