Crisp maker
Taylors
6 crisps from Taylors. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
6Crisps
8Shelves
The crisps
Taylors crisps.
Taylors Blazin BBQ Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Chip Shop Curry Sauce Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.87 per 100g
Add to basket
Taylors Lightly Sea Salted Ridge Cut Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Taylors Mature Cheddar and Onion Potato Crisps, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket





