Crisp maker
Popchips
7 crisps from Popchips. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
7Crisps
9Shelves
The crisps
Popchips crisps.
Popchips Barbeque Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Popchips Barbeque Crisps, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Popchips Chargrilled Steak Crisps, 5 x 17g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Popchips Sea Salt and Vinegar Crisps, 85g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.53 per 100g
Add to basket
Popchips Sea Salt Crisps, 85g
Original price was: £4.00.£3.20Current price is: £3.20.£3.76 per 100g
Add to basket






