Crisp maker
Pipers
5 crisps from Pipers. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
5Crisps
7Shelves
The crisps
Pipers crisps.
Pipers Anglesey Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Atlas Mountains Wild Thyme and Rosemary Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket
Pipers Burrow Hill Cider Vinegar and Sea Salt Crisps, 150g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.67 per 100g
Add to basket




