Crisp maker
Mini Cheddars
9 crisps from Mini Cheddars. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
9Crisps
9Shelves
The crisps
Mini Cheddars crisps.
Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Jacob's Mini Cheddars Original Baked Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 260g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.31 per 100g
Add to basket
Jacob's Mini Cheddars Original Snacks, 45g
Original price was: £2.50.£2.00Current price is: £2.00.£4.44 per 100g
Add to basket
Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Baked Snacks, 12 x 23g
Original price was: £6.00.£4.80Current price is: £4.80.£1.74 per 100g
Add to basket
Jacob's Mini Cheddars Red Leicester Snacks, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Mini Cheddars Cheeselets Cheese and Onion Baked Snacks, 6 x 24.5g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£1.90 per 100g
Add to basket








