Crisp maker
Jacob's
8 crisps from Jacob's. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
8Crisps
9Shelves
The crisps
Jacob's crisps.
Jacob's Cracker Crisps Sea Salt and Balsamic Vinegar, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Jacob's Cracker Crisps Sour Cream and Chive, 150g
Original price was: £3.25.£2.60Current price is: £2.60.£1.73 per 100g
Add to basket
Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 200g
Original price was: £5.00.£4.00Current price is: £4.00.£2.00 per 100g
Add to basket
Jacob's Crinklys Cheese and Onion Crisps, 6 x 23g
Original price was: £3.50.£2.80Current price is: £2.80.£2.03 per 100g
Add to basket
Jacob's Treeselets Baked Snacks, 280g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.21 per 100g
Add to basket
Jacob's Twiglets Mini Snack Sticks, 200g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£1.70 per 100g
Add to basket







