Crisp maker
Eat Real
7 crisps from Eat Real. Every bag shows its price per 100g, so the pack sizes compare fairly.
7Crisps
8Shelves
The crisps
Eat Real crisps.
Eat Real Chilli and Lemon Lentil Chips, 95g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.16 per 100g
Add to basket
Eat Real Mixed Variety Crisps, 5 x 19.6g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.47 per 100g
Add to basket
Eat Real Salted Lentil Chips, 5 x 18g
Original price was: £4.25.£3.40Current price is: £3.40.£3.78 per 100g
Add to basket
Eat Real Salted Lentil Chips, 95g
Original price was: £3.75.£3.00Current price is: £3.00.£3.16 per 100g
Add to basket
Eat Real Sea Salt Multiseed Tortillas, 160g
Original price was: £4.50.£3.60Current price is: £3.60.£2.25 per 100g
Add to basket






